Reference

Napište nám :) petra.stastna@harcovka.cz

 

Diagnostika

 

 

 

 

 

 

 

 

"Děkuji velmi za celkovou diagnostiku i obrázky. Moc mne hodina s Vámi nadchla, ještě týž den jsem se "palcům" věnovala a každý den věnuji. Probrali jsme i s mým mužem. Také hodnotil, že ještě takový přístup neviděl :). Uvědomuji si postavení na každém mém kroku, kdekoliv, docela se tomu i směji :)."

"děkuji  Vám za zaslání fotografií. Je na nich dobře vidět to, co jsem nikdy na sobě neviděla. Budu se snažit to cvičením napravit. Těším se na další návštěvu."

"moc děkuji za info.V hlavě to mám srovnané,snad to pochopí i tělíčko:-)."

"Ráda bych chtěla touto cestou poděkovat a pochválit Vaše jedinečné hodiny.Vaše neúnavné opakování všech detailů je super a dává možnost vše si uhlídat.Srdečné dík.;-)"

"Děuji za "cvičební manuál". Jste opravdu hodně milá a znalá problematiky. Vašeho doporučení -cvičit, cvičit, cvičit- se budu snažit držet."

"moc Vám děkuji. Ty fotky jsou opravdu průkazné:-) Potvrdila jste mi, co už jsem si myslela dlouho. Cviky budu určitě cvičit, už si je jdu zopakovat, a kdyby zmizely i otoky, bylo by to parádní."

 

Charita

 

 

"V podpoře Harcovky-charity budeme určitě pokračovat, protože na rozdíl od jiných u Vás máme jistotu, že se peníze opravdu dostanou tam, kam mají. Děkujeme Vám za to, co děláte.

 

Výška

 

 

 

 

"Po každém cvičení zažívám malý zázrak v podobě 6 milimentrů na výšce!"

....  všechna zdravotní cvičení na Harcovce jsou zaměřena na zvětšení meziobratlových prostorů, a tím ozdravění plotének, odstranění bolestí, zlepšení pružnosti

Naše krédo: Na Harcovce si lidí vážíme, proto je nevážíme, ale měříme!!! :)

 

Klenba

 

 

 

"Je možné, že se mi zpravila klenba u nohou? Já už skutečně nemusím používat zdravotní obuv. To jsem ani nečekala. :-) "

H.

 

poděkování

od klientů

za pomoc zvířatům

 

 

 
 • Děkuji Harcovce za vše dobré, co dělá pro bytosti dvounohé i čtyřnohé :-) a přeji krásné Vánoce a  stastný nový rok. 
 • Já jsem Vás poznala před nedávnem, tak Vám chci napsat, že jste zlaté duše, opravdu moc sympatické holčiny, to co jste dokázaly je opravdu zázrak, hezká kupa peněz.

 

Prostá strava a vyvážené cvičení nesou zaručený úspěch

 

 

 

 

...Taky jsem na sobě více zapracovala a od června jsem změnila stravu (podle krevní skupiny A a ajurvédy-váty)......A vařím nebo připravuji více doma.
Od ledna jsem shodila 7-8 kg, díky cvičení a té stravě, mě po více než 13 měsících přestalo zásadně bolet chodidlo, hrana chodidla a nárt. .... Tak jsem šťastná. I páteř je více v pohodě. Takže ruku v ruce - strava, adekvátní cvičení, snížení váhy může vést ke zkvalitnění života. Tím pádem i psychiky.

Ráda bych Vám ještě poděkovala za skvělé cvičení, Váš osobitý přístup, rady, moudra i zkušenosti.
A taky za chvályhodnou činnost ve formě charity apod.   Vaše cvičenka Hanka


 

Senioři jsou v pohodě

 

 

 

Vážení, milí a vzácní! Tak jsem se přesunula - a to celkem svěží i díky vám - do seniorské kategorie (65 let). Dostala jsem sice od pana doktora průkazku, že mohu řídit auto, ale co je to proti tomu, jak mi cvičení v Harcovce pomáhá žít život naplno. Takže ještě jednou děkuji :-D a srdečně zdravím! Eva

 

Informovanost

 

 

 

Moc Vás chválíme za informovanost klientů. L.

 

VIDEO

10 let

Harcovky

 

 

 

 

 

 

 • Milá starostlivě pečující Harcovko, docházím do TVÝCH cvičení 10 let a nedovedu si představit, že by tomu tak nebylo alespoň dalších deset ! Je to u VÁS čím dál lepší - přátelské, spontánní a tím se vytrácí i citlivá bolest zad, kolen i kýčlí. VYDRŽTE a POKRAČUJTE tou Vaší SUPErbezva směrovkou! L.
 • Normálně doják!!!  Já mockrát děkuji vám, za to ze tady pro mě jste a jsem Vám věrná :) Klára
 • Nádherný video, skoro jsem brečela. Eva
 • Moc pěkné,my jsme u Vás spokojení:-) a cvičení nám dělá moooooc dobře!
 • Viděla jsem video Harcovky :-) MY děkujeme, že jste tady!!!! :-) Milena
 • Pekné a milé. Som rada, že Vás mám. Pavla
 • Ahoj holky.........až mi slzička ukápla ........:-)
 • Nádherné video!!!!!!!!!!!!!!!! Děkuji:-)
 • Nádherné video :-)

Video najdete na stránce NAŠE VIDEA.

 

Být hezčí

a cítit se lépe

 

 

 

„…nejen cena letních pernamentek, ale i dobrý pocit z toho, jak se cítím "duševně" a tělesně, když chodím k vám do cvičení (a špatný pocit, když déle vynechám - hned to moje tělo pozná!!!), a taky touha po tom cítit se ještě lépe a "hezčí" mě motivuje k tomu přidat si nějakou tu hodinu u Vás navíc“  M.

 

 

Ta naše kolena !

 

 

 

 

Je mi 70 let. Již čtvrtým rokem chodím 1x týdně cvičit na Harcovku do kolektivu žen různého věku.Vyjímečně jsem nějakou hodinu vynechala. Před čtyřmi léty jsem měla jít na operaci kolene. Koleno mě už léta tak bolelo, že jsem si nedovedla představit, že bych na operaci nešla. Přesto z nějakého důvodu nebyl termín dohodnut. Pokračovala jsem dál ve cvičení, až jsem si uvědomila, že se mi koleno začíná lepšit. Dnes jsou tomu čtyři roky a já na operaci ani nepomyslím. Já neříkám, že běhám jako za mlada, ale víte, co to je, nebudit se v noci bolestí kolen? (jméno: jedna spokojená paní)

 

Bolavá achilovka

 

 

 

Konečně jsem začala cvičit a jsem nadšená, protože jsem si včera rozcvičila bolavou achilovku, která mě trápila od listopadu !!!  E.B.

 

Jako z katalogu

:-)

 

 

Přistihla jsem se, že stojím krásně rovně. :-)  Bývalo obvyklé se přistihnout, že stojím s vyvaleným břichem a ochablým zadkem.  x.x.

 

Platba převodem

z účtu

 

 

 

Perfektní servis, moc děkuji, budu všude doporučovat a chválit :-)))   M.Č.

 

 

Pilates

 

 

 

 

Pilates - bolavá záda mi pomohlo se naučit správně nadechnout do celého těla. Mám protažené celé tělo. Naučila jsem se používat všechny svaly správně. Tato hodina s Petrou je pro mě velmi prospěšná pro má záda, ale také relaxační a oddechová.

Moc děkuji    A.

 

 

 Ajengarova, power

i normální jóga

 

 

 

 

Chodím k vám  už delší dobu a můžu říct, že záda bolí méně a cítím se uvolněnější a více ohebná-pružná. S jógou jsem začala, když mě začaly bolet záda. Samozřejmě s lékařským souhlasem. Ihned když jsem vešla, vcítila jsem to úžasné domácí prostředí. Toto studio není moc velké a to je dobře. Nechtěla jsem do velkého střediska. Je mi 17 ĺet a trpím skoliozou, ale díky Harcovce mě tolik nebolí záda. Můžu se bez problémů ohnout a i zvednout těžší věc bez bolestí. Za to ty peníze stojí, určitě ušetříte, když začnete cvičit a ne jíst tabletky. V Harcovce jsou ohleduplní a rádi vám pomohou. Neváhejt a začněte cvičit. Je to pro vaše zdraví.

Příjemné a účinné cvičení   M.

 

 

charitashop

 

 

 

 

 

 

Ne my, ale VY jste dobří!!! :-)

Málokdo by věnoval tolik času a energie něčemu, z čeho nekouká přímý profit pro něj samotného...

Ať se Vám dál daří!

Martina F.

 

 

cvičení způsobuje

závislost :-)

 

 

 

Potvrzuji pilates .... o prázdninách i další školní rok. Nemůžu bez něho žít! :-)

I. P.

 

 

cvičení zklidňuje

 

 

 

 

Neskutečně mi powerjoga pomáhá na bolesti bederní páteře i ramen, a o zklidnění mé povahy ani nemluvím.

Gabka D.

 

 

HALUX mizí

 

 

 

 

Měla bych si vyfotit své haluxy, abyste viděli, jak se mi nohy po dvou letech cvičení zlepšily. :-)

M.P.

 

 

ČISTO

 

 

 

 

Cvičila jsem i v Praze a v různých studiích v jiných městech, ale TAKTO ČISTO fakt není nikde.

L.M.     (referenci jsme předali paní uklízečce Ivě Uhlářové - je skutečně úžasná)

 

 

Cvičení mi pomohlo

na záda

a kolena

 

 

K cvičení jógy mě přivedly problémy se zády.Dostal jsem radu od MUDr.Vojtěchovského - odborníka na cyklistický trénink,který mi psal tréninkový plán,že Pilates nebo jóga mi pomohou,přestože jsou to taková "babská cvičení".Zkusil jsem Pilates,ale nakonec jsem skončil u Iyengar jógy v Harcovce.A cvičím ji už pátým rokem dvakrát týdně.Cvičení mi pomohlo nejen se zády,ale i s dříve operovaným kolenem.Hrozila mi druhá operace kolene,ale díky cvičení se jeho stav výrazně zlepšil.Stále jezdím bajkové maratóny a v zimě pro mě není problém zvládnout za dopoledne dva výstupy na Lysou.Pochopil jsem,že posilovna pro mě není přínosem.Cvičením jógy získávám nejen zdraví potřebné ke svému sportování,ale překvapivě i sílu potřebnou k dobrým výsledkům na závodech,kde se ve své věkové kategorii umísťuji na předních místech.
Když jsem v Harcovce začínal,byl jsem jediný muž mezi ženami.Dnes my muži tvoříme již polovinu cvičících.Cvičíme společně staří i mladí.Myslím,že je to fajn.Nakonec každý je tak starý, jak starý se cítí.A důležité pro mě je,že se mnou chodí cvičit moje žena.Trávíme tak volný čas společně,což by třeba v posilovně asi nešlo. Pavel N. 51 let

 

 

Stala jsem se

vegetariánkou:)

 

 

....S Karin jsem v loňském roce mívala soukromé lekce jógy. Z důvodu nemoci RES jsem nemohla absolvovat kolektivní lekce a na nějaký čas musela přerušit i lekce individuální. Jak už je to ale obvyklé, staly se z nás přítelkyně....Všichni mí přátelé se v mé kuchyni obsluhují sami. Jednou se mi do kuchyně nahrnula Karin jak velká voda, mobil u ucha, vzala pánev, kterou při minulé návštěvě objevila a začala vařit. Musela jsem se posadit....a než jsme probraly děti, chlapy a estetiku pohybu, Karin servírovala. Servírovala něco, co jsem do té doby, světe div se, neochutnala: mraženou zeleninu restovanou na olivovém oleji s tofu sýrem, přílohou bylo celozrnné pečivo. Že je Karin vegetariánka jsem věděla, ale že mě tak fikaně vezme do světa bezmasé stravy, jsem až posléze velmi ocenila. Sama vařím jen o víkendech, jinak si objednávám obědy donáškou. Už mnoho let nejím uzeniny, a když si vybírám z jídelníčku, tmavé maso je opravdu na posledním místě. Ale po několika návštěvách Karin spojených s vařením mě zázračně dokáže uspokojit plná pánev chutné zeleniny s rýžovými nudlemi a necítím se plná. Ó jak rajský pocit! To její vaření nezabere vůbec žádný čas! Karin mi ukázala geniálnost jednoduchosti povýšenou o etický rozměr přístupu k přírodě, zvířatům, světu. Možná, že si ještě někdy dám krásně vypečené kuřátko nebo lososa s bylinkovým máslem, ale v nejbližší době to určitě nebude a zdali vůbec. Můj mražák, který pamatuje zásoby masa, se už přeorientoval. Vedle notné zásoby vanilkové Carte D'or má zásobu mnoha druhů mražené wok zeleniny, kterou nabízí všechny markety. Ale vážení! Ty mladé zelené fazolky od Bonduelle .... to je opravdová delikatesa ...Zdraví vás všechny Mili.

odpověď Karin: A obzvlášť s tvým šarmem vonícím Paříží a velkým estetickým cítěním, s jakým servíruješ vanilkovou zmrzlinu, jsou naše obědy skutečně luxusní :)

 

Již 7 let jezdím

z Frýdku

 

 

Bylo mně přes čtyřicet, když jsem začala cítit bolesti v zádech. Vyhodnotila jsem, že mám dvě možnosti - cvičit, nebo začít podporovat farmaceutický průmysl. Má nechuť polykat chemikálie a obrovská touha po životě bez bolestí rozhodla. Jenže kam chodit cvičit? Nechtěla jsem do propocených tělocvičen, ani do velkých sálů a už vůbec ne cvičit při ohlušující hudbě. V pravý čas ke mně přišla informace o Harcovce. Nečekala jsem, sedla na vlak( žiju ve Frýdku) a vydala se na cestu. :-)
Od té doby už uplynulo více, než 7 let. Zpočátku jsem chodila 3x týdně a po velmi krátké době bylo po bolesti. Dnes chodím alespoň 2x týdně. Do Harcovky chodím moc ráda, jako k rodině. Líbí se mně profesionální a citlivý přístup, útulné, čisté a voňavé prostředí.
Harcovko, díky a hodně štěstí!
Magda S.

 

 

jóga!

 

 

...Potkala jsem mamku po delší době. Dívá se na mě a říká: "Ty nějak rovně stojíš a jinak chodíš. Celkově vypadáš nějak dobře" .... "Cvičím jógu!", odpověděla jsem. Jako dítě mě ustavičně bouchala do zad, abych se narovnala :). Krom toho, že už se tolik nehrbím, tak jsem si všimla, že mám pevnější břicho a zadek :)..... Denisa - 41 let

 

trampolínky!

 

 

 

....z paní cvičitelky Jany číšila tak velká energie, že zalila celou místnost. Toto cvičení mě nabilo optimismem a silou...Gabka - 17 let

 

dynamický pilates

 

 

Prosím, poděkujte Janě Vantuchové za její super pilates. Dává nám pořádně do těla! ....

Milada 

 

 

Vito Lapertoza !

Názor z Itálie :)

 

 

Zeptal jsem se pritelkyne, jak bych mohl podekovat harcovce. Rekla, ze muzu napsat neco sveho.

Toz jsem si rikal, MADONNA MIA!!! Ja ne jsem takovy clovek kteri ma rad psat! Mam rad mluvit to jo i taky moc! MOLTO:-)

Ale jsem moc rad, ze muzu neco psat a podekovat Karin a Petra, ze diky to studio Harcovka ktere udelali kdysi, muzou pomahat lidi zit zdravi, osobne neveril jsem, ze bude i taky pro me. Joga a veci takoveho typu jsem myslel, ze jsou jenom pro zeny, i taky kdyz jsem po prve cvicil....., druhi den myslel jsem ze bude po me! Cely zivot byl jsem tuhy jak drevo a mam jenom 31roku a nikdy nedal jsem ruce na zemi, maximalne  na koleno, zbytek jenom bolesti! Jsou 18 lekci ktery jsem udelal uz, nebo jenom, a jsem schopni dotykat prsty moje nohy a kdyz jsem to zvladnul, verite mi jsem skoro brecel. Mam skolioza, halux a nevim co jeste, ale diky ty lekce co tam delam, ty bolesti jdou pomalu pric. Nevim jestli to je malo ale pro me je neco ktery mi pomaha moc v mem zivote. Tedka jsem zdravy, aktivni a stastny. A kdyz vim, ze ne muzu chodit na jednu lekci, me to stve!!!

 Grazie Karin a Petra. To co delate pro nas, je PERFETTO E FANTASTICO!!!

 di cuore (ze srdce) Vito 

Karin: Vito, my máme slzy v očích, když si to čteme. Moc děkujeme.

 

 

Už 8 let s námi! 

 

 

 

Milá Harcovko, letos tomu bude neuvěřitelných 8 let, co jsme spolu s Jiřkou Sovjákovou začaly využívat Tvých blahodárných služeb. Máme za sebou cvičení na balonech, pobyty v solné jeskyni včetně dechových cvičení, pilates, cvičení bolavých zad a poslední dobou nás okouzlila Ajengar jóga. Stačí jednou do cvičení nejít a už nás všechno bolí – s Tebou je nám prostě líp. Milujeme také Tvůj bazárek, přátelskou atmosféru - a čokoládu. Slibujeme Ti, že pokud nám budou nohy sloužit, budeme Tvými věrnými návštěvnicemi.

Srdečně zdraví a vše dobré přeje Eva Bělohlavá

Karin: Moc děkujeme za tento krásný dopis.

 

Hlídání

malých dětí

 

 

super cvíčo se super hlídáním dětí, i maminky mohou být aktivní:-))) Markéta 

 

Naše práce

 

 

Přeji Vám, aby se vám nadále dařilo a abyste dále šířili to, co šíříte. Lubka

 

Zdraví

 

 

Přeji vám všem to NEJpevnější zdraví, které nám ve svých skvělých hodinách předáváte!
Velké poděkování obětavé Petře Kačalové za cvičení a nádherné emaily ! Lída

 

VIDEO

Kočička Micinka

 

 

Nemám slov!!! Ukápla mi slza dojetím. Tak skvělé video na téma pomáhat zvířatům jsem ještě neviděla. Je to úžasné, dojemné, plné emocí se skutečným příběhem a ponaučením. No prostě nenalézám ta správná slova!! Skvěle odvedená práce, klobouk dolů. V životě bych nic takového neuměla stvořit. MOC děkuji za skvěle odvedenou práci, která pomůže nejen našemu útulku, ale jistě otevře oči mnoha lidem! Jana

Oh můj bože, to je něco neuvěřitelného, něco tak krásného...moc za to děkuji. Je to úchvatné...hned toto nasídlím na svou zeď... panička Micinky

 

VIDEO

VYRÝSOVANÉ TĚLO

 

 

Dobrý den Karin, dívala jsem se na váš odkaz

http://www.youtube.com/watch?v=zNhw3oSc67c&feature=youtu.be, překrásné a inspirující.

S pozdravem Jana 

 

 

SOLNÁ JESKYNĚ a školky

 

 

Můžeme jen potvrdit, že chvíli po příchodu do jeskyně, děti začínají vysmrkávat, uvolňují se jim dýchací cesty. Doporučujeme navštěvovat solnou jeskyni.

Za MŠ HAPPY DAY Barča 

 

ÚČINNÉ CVIČENÍ

 

 

Na cvičení k vám dojíždím vlakem z Ostravy. Hledala jsem účinné cvičení, aby mě přestala bolet záda. Vaše cvičení mi doporučil (a doporučuje i dalším pacientům) můj lékař ortopéd MUDr.Gudž.

F.

 

KOČIČKY

 

 

 

Moc děkujeme!!! Jste úžasné, že neustále zdokonalujete své nápady jak pomoci útulkům a jak zapojit veřejnost. Máte pravdu, lidé se mění a je vidět, že mají zájem a pomáhají. Nesmírně si toho vážíme, s jakým nasazením a s jak nečekanými výsledky pomáháte! Velmi nás vaše pomoc "drží nad vodou" a je to pro nás neocenitelná pomoc, které si moc vážíme.

 

VÝTĚŽEK

Z PRODEJE KNIH

NA BLEŠÍM TRHU

 

 

Děkuji Vám za finanční pomoc na kastraci feneček z Ostravského gheta - černá fenečka musela již být kastrována,najednou začla krvácet,ale ted již snad nebude žádný problém.Ještě jednou.Vám moc děkuji.Anna 

 

NĚCO ÚSMĚVNÉHO

 

 

 

Když Karin začne mluvit o charitě, zajiskří jí oči a člověk by rozprodal i obývák :)  ... Markéta

.... a hned nám do charity věnovala plnou krabici oblečení, které se vzápětí prodalo. Děkujeme :) .... karin

 

ROZVRH

 

 

Vaše nabídka cvičení v rozvrhu je opravdu ojedinělá a jsem z něj nadšená. ...... Marcela H.

 

 

TRAMPOLÍNY

 

 

 

Trampolíny jsou super. To tady fakt chybělo!!! .... Helena K.

....po jedné hodině jsem měl 2 kila dole !! ... Josef M.

... stehna jsem zhubla jedině na trampolínkách   Markéta T.

 

pohled

PROFESIONÁLNÍHO

SPORTOVCE

 

Ajengar jógu jsem cvičil poprvé v životě. Měl jsem docela strach o svá pochroumaná kolena (prvoligový hráč Baseballu), ale výsledek mě velmi mile překvapil. Bylo fajn, že jste mezi námi chodila a opravovala chybné pohyby a postoje ....Radim S.

 

cvičení

PRO TĚLO I DUŠI

 

 

Z cvičení Pilates mám velmi dobrý pocit. Je to pro mě cvičení nejen pro hmotné tělo. Atmosféra a přístup paní Petry je příjemný. ... Radim S.

 

cvičení

NEJEN PRO ZDRAVÉ

 

 

Nejvíce se mi líbí, že vaše cvičení není jen pro zdravé lidi. Já sama mám problémy s bedry a cvičení mi pomáhá. Navíc mě i baví.    Petra S.

 

dárky z CHARITY

 

 

Kluci jsou jak světlušky. Celé dny si na střídačku hrají s tou lampičkou. Je to naprosto luxusní dárek.

Děkujeme :) Markéta A.

Kdykoliv příjdu k vám do charity, vždyky je tady něco hezkého, čím mohu potěšit sebe nebo své děti....

p.Chlopčíková

 

PILATES - ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

 

 

Po autonehodě mám posunutou trvale pánev a musím docházet na kontroly k neuroložce. Velice mi pomohl Pilates-zdravotní cvičení od Petry Kačalové. Po ročním cvičení byla paní dokotorka překvapená, jak se mi zlepšilo postavení těla a páteře. Řekla mi doslova: "Jako by tu stál jiný pacient". Já sama cítím zlepšení hlavně na hrudníku (lépe se mi dýchá) a v oblasti kyčlí (ustalo trnutí při delším sezení). Problémy s páteří jsou na celý život a proto cvičení musí být dlouhodobé. Už se těším na září, jak se mi zase protáhne celé tělo! 

Zdravím všechny v Harcovce a děkuji.

Vaše Eva V.

 

KONCENTRACE

KONTROLA POHYBU

 

 

Petře: Paradne zamestnavas mou mysl, o to vic se soustredim na sebe a cviceni a to uz pomijim cenne rady, ktere diky Tobe, clovek ziskava. 

Dekujeme  Jarka 

 

INTERNETOVÉ STRÁNKY a veganství

 

 

...je skvělé, že máte odvahu a chuť svým zákazníkům prezentovat i stránky o veganství...

Pavel a Markéta 

 

 

DUCH

HARCOVKY

 

 

.................Stáhnutí palců páskem při protahování zad je fakt super nápad.A vůbec to včerejší "mučení" zkrácených stehen pomohlo.

A vůbec ta Harcovka vyzařuje něco pozitivního,že.

Pavel N.

 

 

INFORMOVANOST

 

 

... takový to servis, který svým klientům poskytujete je opravdu obdivuhodný a doposud jsem se s ním ještě nesetkala. Váš zájem je znát a pro mě je velmi příjemný. Líbí se mi Váš informativní systém a jsem ráda, že mohu chodit cvičit právě do harcovky.

S přátelským pozdravem Žaneta M.

 

 

KONTAKT S KLIENTY EMAILEM

 

1

Vaše e-maily jsou bezvadné, už se těším na cvičení!

Srdečně zdraví Eva B.

 

 

STRÁNKY

CESTA-UZDRAVENI

 

 

... jsem naprosto nadšená z Vašich internetových stránek Cesta uzdravení, na které jsem dnes náhodou narazila. Už delší dobu se snažím udělat něco pro své zdraví a hlavně přijít na to, jak správně vařit pro své děti. Vaše stránky mi velmi pomohly oživit si už pomalu zapomenuté vědomosti, které jsem kdesi přečetla. Vy tyto informace dáváte do skvělé podoby a jsou všechny pěkně přehledné a smysluplné.

Už se nemohu dočkat, až vyzkouším Vaše recepty na žitné placky a začnu pomalu zavádět tělu prospěšnou stravu. Je na tom kus pravdy, že malé děti jsou mnohem chytřejší než dospělí - ty mé (4 roky a 2,5 roku) zásadně odmítají jíst maso :-) Měla bych je konečně poslechnout :-) Velice děkuji, že jste mi otevřela oči a věřím, že se mi také brzy podaří zjistit
webdesign Netix

 
Harcovská 12
Frýdlant nad Ostravicí
tel.: +420 602 205 356
aktuality o nás ceníky rozvrh reference solná jeskyně DÁRKY
cvičení NÁŠ TÝM NAŠE VIDEA výživa charita Ostatní služby
  reference 

HarcovkaFacebook Harcovka 
HarcovkaCharitaFacebook Charita