23.března od 15 hodin

Pročištění zažívání

přednáška + cvičení  s Karin

15:00-16:30 

Kožní problémy, suché vlasy, lupy, nadváha ...tyto neduhy a zanesená střeva spolu mnohdy souvisí. Přitom stačí tak málo ...

červený sál

150 Kč

Očista duše

přednáška s KaTrin

17:00-18:30 

Během života můžeme přijmout mnoho negativních programů, které následně ovlivní náš život. Jedním ze způsobů, který nám může pomoci ...

červený sál

150 Kč

Pročištění průdušek

děti

po celou dobu

Po celou dobu cvičení, přednášek nebo tvoření vám pohlídáme dítě.

solná jeskyně

1 hodina 50 Kč

Pročištění mysli

jóga s KaTrin

15:00-16:30 

Alespoň cvhíli nemyslet - dnes více než jindy potřebujeme zastavit mysl a pozornost zaměřit na tělo, na pohyb, na meditaci ...

zelený sál

150 Kč

Pročištění toku energie

tvoření + cvičení  s Karin

17:00-18:30

DŽAPA MÁLA - symbol splněných - magických 108 korálků. Nosí se jako korálky nebo náramek. 

Posvěcená je pak cvičením pozdravů slunce..

zelený sál

150 Kč

Velikonoční nádivka

po vegansku

po celou dobu

Nezapomeňte ochutnat něco dobrého. Velikonoční nádivka na veganský způsob. Budete žasnout.

recepce

...

Motýli 

tvoření pro dospělé s Janou

15:00-16:30 

Symboly - již od dávných dob lidé malovali symboly, které je měli chránit a přinášet to, co daný symbol znamená. Motýl nejen jako ochrana pro ptáky před nárazy do oken.

vedle recepce

5 motýlů 150 Kč

Mandaly

tvoření pro dospělé s Janou

16:30-19:00

Mandaly jako kraslice. MANDALA symbol souznění a řádu. Vyrobíme si 1-2 vajíčka.

vedle recepce

2 mandaly 150 Kč

 

více informací

OČISTA ZAŽÍVÁNÍ

Přednáška

o různých technikách čištění trávicího traktu od velice jednoduchých zcela nenáročných, přes důkladnější až po velmi sofistikované techniky spojené s cvičením. Přednáška bude spojena s praktickou výukou cviků pro šankaprakšalánu, což je očista nejen střev, ale kompletní očista trávicího traktu. Očista střev vždy vede k redukci váhy! Přenášku povede Karin, která šankaprakšalánu praktikuje každé jaro už po mnoho let.

 

OČISTA MYSLI

Cvičení

klasické jógy za využití nenáročných pozic, kdy je kladen důraz na odpoutání od myšlenek, které nám nedají spočinout. Cvičení je cíleno na zklidnění a odpoutání se od všeho zlého a obrácení k pozitivnímu, tichému, klidnému. Neklidná mysl často vede k přejídání z nerovozity. Jógou vás provede KaTrin, mladá něžná, která je absolventkou kurzu klasické jógy a současně se zabývá kineziologií, viz také její přednáška.

 

OČISTA DUŠE

Přednáška
Během života můžeme přijmout mnoho negativních programů, které následně ovlivní náš život. Jedním ze způsobů, který nám může pomoci se tohoto negativního zbavit, je tedy i kineziologie One Brain. Pomocí ní můžeme provést jakýsi „úklid sami v sobě", opustit nevhodné a připravit cestu volnosti v rozhodování a příjemným emocím. Změna vzorců myšlení často vede k odpuštění, nejčastěji rodičům a tedy ke zlepšení vztahů mezi dospělými dětmi a rodiči. Přednáškou vás provede KaTrin, která se kineziologií One Brain zabývá.

 

OČISTA TOKU ENERGIE

Cvičení
Zacvičíme 108 pozdravů slunci v pomalém, klidném tempu a za výběru nejjednodušších pozic tak, aby je zvládl prostě každý. Kdo nebude moci, spočine a jen prociťuje všechny kolem, kteří cvičí v danou chvíli za něj. Takto se mohou prostřídat všichni v sále, protože energie, kterou tvoříme, je společná a sdílená. Cvičíme za zvuku óm. Cvičení předchází možnost tvorby Džapa mály - náramku ze 108 dřevěných korálků - čtěte více ve tvoření. Ač pomalé cvičení, přesto soustavné a vytrvalé vede přímo k nastartování spalování tuků.

 

DŽAPA MÁLA

DŽAPA MÁLA - NÁRAMEK ZE 108 korálků
Tvoření DŽAPA MÁLY. Džapa mála je náramek vytvořený ze 108 dřevěných korálků. Sílu korálkům dodá nejen číslo 108, o kterém se dozvíte více během tvoření, ale také fakt, že jde o UPCYKLACI korálků, které už dříve někomu dělaly radost a nyní budou dělat několikanásobně větší radost Vám. Cena za výrobu korálků je 100 Kč a celá částka je určena na pomoc zvířatům. Každý korálek může symbolizovat mantru: radost, síla, plné zdraví, ale také štíhlá postava, klid, pohoda, citové naplnění.

 

MOTÝLI

MOTÝLI jako ochrana pro ptáky
Tvoření motýlů. Motýli jsou symbolem lehkosti, života v klidu a bez starostí. Motýly, které si vytvoříte nejen vnesou radost do vašich duši, ale ozdobí vaše okna a pomohou. Pomohou zachránit životy ptáků, kteří v domění, že vaše okno je volný prostor pro let, do nich mohou narazit. Nechme motýly chránit ptáky před nárazem.
Tvorbou Vás povede Hanka, která se dlouhodobě věnuje ekologickým aktivitám a doma zdobí všechna okna pestrobarevnými motýly.

MANDALY

MANDALY jako kraslice
Mandala znamená magický kruh. Ačkoli toto slovo pochází z východu, samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. V nejširším smyslu jsou mandaly diagramy, které ukazují, jak se chaos stává harmonickou formou. Toho využívá i psychologie a psychoterapie, kde jsou mandaly používány jako relaxační pomůcka a jako doplněk k tradiční léčbě. A toho využíváme právě nyní i my na našem DETOX DAY pro Tebe. Budou dodána vyfouknutá vajíčka z domácího chovu slepic, která budou nastříkaná na černo a tvořením vás povede paní Jana, která je mistryní v malování mandal na kameny.

 
 

OČISTA DÝCHACÍCH CEST

od začátku až do konce - HLÍDÁNÍ

v solné jeskyni
PROČIŠTĚNÍ DÝCHACÍ CEST a pro rodiče odpočinek
Od 15 hodin až do konce akce Vám pohlídáme Vaše děti v solné jeskyni. Zatímco vy budete čerpat energii z přednášek, cvičení, tvoření, o Vaše děti bude postaráno a to navíc v solné jeskyni, která má výrazný zdravotní efekt na zdraví dýchacích cest. Hlídání stojí 50 Kč na hodinu a jedno dítě může být hlídáno maximálně po dobu dvou hodin, protože pak už ho solná jeskyně nejspíš nebude bavit.

 

VELIKONOČNÍ

NÁDIVKA

po vegansku

Velikonoční nádivka je neodmyslitelnou součástí svátků jara. Co kraj, to jiný recept. Samozřejmou součástí této velikonoční klasiky jsou zelené bylinky, nejčastěji kopřivy, které symbolizují jaro a probouzející se přírodu. Jestli chcete letos vyzkoušet něco jiného, než je klasika, připravujeme vám její luxusní veganskou verzi.

 

602 205 356

HARCOVKA ... vaše studio 

PIŠTE SMSky 602 205 356