ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

11 VIDEÍ

Videa jsou vhodná pro každého, zejména pro ty, kteří máte rádi efektivní cvičení a odbornost. Pro všechny, kdo chcete mít jistotu, kdo chcete najít řešení.

Programy zaměřené na jednotlivé části těla a na problémy a  bolesti, ať právě akutní nebo chronické. Zdravotní problémy, které nutně potřebujete pro svůj spokojený život odstranit.

Tato videa jsou vhodná pro každého.

ODBORNÉ INFORMACE

INFORMACE, která vám ve cvičení podáváme, jsou ODBORNÉ, avšak INSTRUKCE pro vás předáváme OBYČEJNOU ŘEČÍ, která je všem lidem srozumitelná. Rozumíme-li instrukcím, cvik dokážeme zacvičit lépe a je tak výrazně účinnější. 

2A.jpg
4A.jpg

KVALITA

Když jsme před 16 lety zařizovaly Harcovku, bylo pro nás důležité, aby hudba hrála příjemně, stejnoměrně z reproduktorů umístěných na stropě. Nelíbilo se nám, když hudba jednoho ohlušuje a druhý ji sotva slyší.... i nyní, když jsme natáčely videa, byl pro nás ZVUK důležitý. Chceme, aby poslech nebyl rušivý, byl stejnoměrný a bez zbytečných šumů, proto nahráváme zvuk přes kvalitní mikrofon odděleně do počítače.

KVALITNÍ OBRAZ

Tak, jako na Harcovce dbáme na hezké uklizené prostředí, i při natáčení chceme, abyste měli dobrý OBRAZ. Pro tento účel používáme stabilizační zařízení, které při focení a natáčení videa eliminuje otřesy a náklony. Kamerku udržuje ve stabilizované poloze ve třech osách, takže výsledná nahrávka není roztřesená a s pohupujícím se horizontem.

3.jpg
1 (2).jpg

ČISTÝ DESIGN

zvolily jsme ČISTÝ DESIGN

Stejně jako budova Harcovky září bílou barvou a všechny stěny uvnitř jsou bílé, zvolily jsme čistý design i do videí.

Chceme, abyste čisto, na které tak dbáme v interiéru Harcovky, vnímali i při cvičení před obrazovkou, monitorem či displejem.

JSTE JIŽ PŘIHLÁŠENI K ODBĚRU A STÁLE VÁM NECHODÍ EMAILY?

Možná Vám naše emaily chodí do SPAMU, nebo HROMADNÝCH

Zkontrolujte si prosím tyto dvě složky. :)

Najdete-li v některé z těchto složek náš mail, přesuňte si jej do DORUČENÝCH. Pokud je mail ve spamu, označte ho NENÍ SPAM.