top of page
harcovka1-002.jpg

Harcovka byla původně arcibiskupskou nemocnicí, na svou dobu velmi dobře vybavená. Byla postavena na úplném okraji Frýdlantu nad Ostravicí se všemi okny namířenými na Lysou horu. Možná už tehdy se věřilo v její sílu. I dnes jsou všechny sály a dokonce i místnost, kde natáčíme videa ONLINE, namířena tímto směrem.

HARCOVKA studio

V roce 2004 jsme s láskou a nadšením vytvořily HARCOVKU :), nyní již vyhledávané studio, kde si můžete srovnat záda i krásně vytvarovat postavu.

HARCOVKA online

V roce 2020 jsme využily dobu karantény. Konečně jsme našly čas a splnily sen mnohým klientům, kteří mají do Frýdlantu nad Ostravicí daleko. Vytvořily jsme zdravotnicviceni.ONLINE. Náš cíl byl jasný KLIENTI MUSÍ POCHOPIT PROBLÉM, NAJÍT PŘÍČINU a PROBLÉM (bolest) natrvalo ODSTRANIT. V konceptu zdravotnicviceni.ONLINE NAJDETE VŠE, co hledáte. Z našich diagnostik jsme vytvořili VAŠE PŘÍBĚHY, část můžete zdarma vidět na youtube. A samozřejmě to nejlepší (cvičení na odstranění akutních  problémů, přednášky, dlouhá cvičení) je pro členy zdravotního cvičení online. 

LÁSKA KE ZVÍŘATŮM

V roce 2009 jsme vytvořily CHARITASHOP-HARCOVKA, ten jsme pak v roce 2014 zlegalizovaly pod jménem NADAČNÍ FOND LIDÉ A ZVÍŘATA. Ale známé jsme pod názvem HARCOVKA-CHARITA. Tuto činnost jsme vykonávaly zdarma hodiny a hodiny denně 11 let. Poté, co jsme na pomoc zvířatům průběžně vydělaly a darovaly 4 milióny korun, jsme činnost prodeje omezily. Nyní vyděláváme na pomoc zvířatům prodejem FAKT ČOKOLÁD.

EKOLOGIE zero waste

V roce 2019 jsme otevřely KURZY ŠITÍ a UPCYKLACE. Tyto kurzy byly přirozeným důsledkem mnohaleté práce v charitashopu a uvědomění si nesmírného konzumu oblečení v celé společnosti. Kurzy šití jsme pak předaly kvalifikované švadleně viz odkaz. 

ROSTLINNÁ STRAVA

Od 17 let jsme vegetariánky, od 40 veganky. Jak žít na rostlinné stravě - naše recepty najdete na kanále youtube, ty nejlepší však na stránkách zdravotnicviceni.ONLINE. 

Tak to jsme prostě my :)

PETRA a KARIN

Vítejte na našich stránkách.

KaPvTílku-001.jpg
Harcovka, z.s.
Harcovská 12
739 11  Frýdlant nad Ostravicí
tel. 602 205 356
IČO 08890986
číslo účtu je: 123-1292710227/0100
NÁŠ EMAIL:
karin.borejova@volny.cz   
petra.stastna@volny.cz   

Harcovská 12

739 11  Frýdlant nad Ostravicí

bottom of page