Napíšete nám?

Líbí se Vám u nás ?

 

Uzdravili jste se?

 

Nebo cokoliv ....

Co může potěšit více než milá slova. Moc děkujeme :)   Karin a Petra

únor 2019
Děkujeme za skvěle zorganizovaný tábor! Týden byl plný zábavy a her. Už se těšíme na další. Adélka a Lucinka
leden 2019
Děkuji moc jak za slajdy tak za to, že jste si na mě udělala čas a ještě pro mě udělala tak perfektně propracovaný manual. Pokusím se udělat vše pro to, aby se mé držení těla zlepšilo.  M.Š.
leden 2019
Obdivuji Váš přístup a znalosti a to o to víc, že jsem pochopil, že je to spíše Váš "koníček" D.Z.

listopad 2018

Děláte velmi užitečnou práci a pomáháte lidem, velmi mě to zaujalo, kolik zkušeností jste získaly pozorováním a praxí.

MUDr. Zbyněk Luňáček

listopad 2018

Na Harcovku chodím cvičit již více než 6 let.

…Sice jsem před léty byl až skoro vrcholový sportovec, ale to je již dávno, situace se změnila, přibyla léta, přibyla kila, a pracovní zátěž lékaře také není zanedbatelná, každý den jezdím autem, v práci hodně sedím a tak jsem před časem zjistil, že bez pravidelného kvalitního cvičení bude problémů rychle přibývat.

Naštěstí jsem objevil (no objevil - léta jezdím každý den kolem Harcovky domů) místo, kde mi mohou pomoci. Pocity před cvičením - v rámci celodenní zátěže - jsou často nedobré, ale po cvičení se úplně vznáším, přímo jsem nabit energií.

Za mou osobu mohu říct, že bez pravidelného cvičení bych už určitě nefungoval.

Takže pro celou oblast Frýdlantu a okolí je Harcovka velice důležité místo kde si můžeme udržovat své zdraví a prodlužovat aktivní život. Všem doporučuji.

 MUDr. Petr Gudž - ortopéd

listopad 2018

Je tomu právě 5 let, kdy jsem poprvé navštívila Harcovku. Tehdy mě trápila bolavá záda. První hodina cvičení byla náročná. Připadala jsem si jako Alenka v říši divů. Nechápala jsem, jak provést některé cviky, a nakonec mě i rozbolela hlava. Jenže žádný učený z nebe nespadl. Proto jsem se rozhodla zakoupit permanentku. A pak druhou, třetí, ... a už nejde přestat. Díky pravidelnému cvičení bolela záda méně a méně. Takže nebuďme líní a hýbejme se!

Jana - zdravotní sestra

 
DIAGNOSTIKA září 2018

Dobrý den Karin, děkuji za zaslání zpracované diagnostiky. Všechny maily jsem obdržela. :-)

Musím  říct, že včerejší povídání s Vámi a také tyto informace mi dali vhled do věcí, kterým jsem předtím vůbec nerozuměla a ani ortopéd si na vyšetření nevšímal takových detailů jako Vy... Bylo to pro mne výživné a dostala jsem teď spoustu nových informací. Věřím, že mi to pomůže. :-)  

U dnešní ranní rychlé procházky s rovnou chůzí jsem cítila úplně jiné svaly - spíše vnítřní stehna a lýtka, což byl pro mne zajímavý a nový pocit. A u obrázků klavíristek jsem se musela zasmát, protože je na nich právě kolegyně z konzervatoře-, kterou jsem vždy obdivovala za její rovné záda při hraní :-) (a je mimochodem výborná klavíristka :-D)

Tak ještě jednou moc děkuji a mějte se hezky :-)  V.

ŠKOLILI JSME zaměstnance MU Fr.n O.  březen, duben 2018

...Na základě hodnotících dotazníků byli zaměstnanci nejen velmi spokojeni  ale přímo nadšeni. Upoutalo je především speciální cvičení, ale i vysoce odborná přednáška. Ocenili Vaši odbornost i lásku a radost, se kterou cvičíte a předáváte Vaše dlouholeté zkušenosti. Při cvičení nechyběl ani humor. Zpestředním byla i výborná veganská kuchyně, kterou připravili rovněž s láskou a radostí dva mladí nadšenci Hanka (Borejová) a Filip. Vege bistro Harcovka připravilo na dalším kurzu chutnou bezlepkovou veganskou stravu.

Vám všem patří obrovské díky za příjemně strávené dopoledne.

Doporučovala bych i jiným zaměstnavatelům zařadit tento kurz do vzdělávacích aktivit pro své zaměstnance

Ing.A.L. tajemnice městského úřadu Frýdlant nad Ostravicí.

CVIČENÍ NA ŽIDLÍCH   březen 2018

V noci už nechodím na záchod  :)  65 let

Gynekolog byl překvapen svalnatým pánevním dnem :)  přes 60 let

DIAGNOSTIKA   březen 2018

Chtěla bych Vám moc poděkovat za včerejší hodinu diagnostiky, byla super. Tato hodina pro mě byla velmi přínosná, konečně mi někdo na obrázcích ukázal mé chyby a hlavně cviky jen a jen pro mě, které by mi měly pomoci zlepšit mé zdravotní problémy. Hodnotím to jako dobře investovaný čas a peníze. Ještě jednou, děkuji.J.J.

SPOKOJENOST  únor 2018

na fb: Peníze poslány, je tam i nějaká ta korunka navíc pro zvířata, která neměla tolik štěstí... S Harcovkou mám ty nejskvělejší zkušenosti, jednak pro to, že díky svým rodičům mám hlídání, a cvičení si tak můžu užít a vychutnat do poslední kapky potu, jednak pro tu báječnou atmosféru, kterou jste tam Vy všichni vytvořili. Chodím na různá cvičení nárazově, takže občas se nechytám, ale vždycky mi cvičitelé poradili a ochotně vysvětlili. A Vaše ušlechtilé charitativní zájmy jsou opravdu chvályhodné. Jste prostě moje Harcovka - srdcovka

DIAGNOSTIKA  leden 2018

Moc děkuji za tak skvělou diagnostiku.Hodně mě to obohatilo. Z mého pohledu to byly perfektně investované peníze:-):-)

Nejvíce mě překvapily fotky chodidel, běžně nemám šanci vidět chodidla z této perspektivy.

Moc se těším na další cvičení. Děkuji, I.Š.

PF 2018 prosinec 2017 

Moc děkuji za krásné přání! I já vám přeji v tom příštím roce jen a jen to nejlepší,ale i to zdravíčko,štěstíčko a lásku!
Děkuji i za to,co pro nás děláte! Krásný rok 2018! V.G.

 

Děkuji moc, opravdu krásné přání.

Já nic takového krásného udělat neumím, ale alespoň takhle vám přeji všechno jen to nejlepší, hlavně však pevné zdraví, také hodně štěstí, aby jste se mohly pořád jenom smát a když plakat, tak jenom radostí.  Šťastný nový rok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Milá Petro a Karin, děkuji moc za povedené přání a přeji Vám ať v roce 2018 rozvinete své podnikání pro lidi v netušených polohách. Jinak hodně lásky všeho druhu. Přeje D.K.

Milá Karinko a Peťulko, děkuji za krásné přání a povídání, které nám sdělujete, mám Vás ráda ,   do nového roku vše krásné a dobré  Vám všem přeje  Heli.

Ahoj Karin a Petro,děkuji za Vaše přání a přeji i Vám krásný rok 2018.

 

Nádherné !!! Přejeme krásné vánoce . . . Šm.

Nejsme mladí, bohatí ani krásní, ale nemusíme z toho být ještě nešťastní a smutní.

A  proto Vám všem chci popřát hezké svátky a do příštího roku ať máte každý den alespoň maličký důvod k radosti. Táňa

Milá Petro, Karin,

děkuji za nádherný příběh, já Vám oběma přeji nádherné vánoční dny plné pohody a lásky!

Taky Vám chci za nás všechny cvičící poděkovat, za to, že nám pomáháte zvládat zdravotní úskalí, které se nám díky Vašemu perfektnímu cvičení daří eliminovat. Byl to úžasný nápad "zřídit" Harcovku. Já si už svůj život bez Vás (Vašeho cvičení) nedovedu představit!!!

S vánočním pozdravem Lhotka

Děkuji za krásný příběh. Přeji Vám krásné Vánoce. E.U.

Krásné, děkuji :-) 
Krásné prožití svátků vánočních. Nový rok ať přinese spoustu štěstí a pevné zdraví. Přeje L.Z. :-)

 

Krásné, díky.Přeji Vám oběma veselé a pohodové Vánoce a báječný celý rok 2018! Hanka
 

DIAGNOSTIKA

"Děkuji velmi za celkovou diagnostiku i obrázky. Moc mne hodina s Vámi nadchla, ještě týž den jsem se "palcům" věnovala a každý den věnuji. Probrali jsme i s mým mužem. Také hodnotil, že ještě takový přístup neviděl :). Uvědomuji si postavení na každém mém kroku, kdekoliv, docela se tomu i směji :)."

"děkuji  Vám za zaslání fotografií. Je na nich dobře vidět to, co jsem nikdy na sobě neviděla. Budu se snažit to cvičením napravit. Těším se na další návštěvu."

"moc děkuji za info.V hlavě to mám srovnané,snad to pochopí i tělíčko:-)."

"Ráda bych chtěla touto cestou poděkovat a pochválit Vaše jedinečné hodiny.Vaše neúnavné opakování všech detailů je super a dává možnost vše si uhlídat.Srdečné dík.;-)"

"Děuji za "cvičební manuál". Jste opravdu hodně milá a znalá problematiky. Vašeho doporučení -cvičit, cvičit, cvičit- se budu snažit držet."

"moc Vám děkuji. Ty fotky jsou opravdu průkazné:-) Potvrdila jste mi, co už jsem si myslela dlouho. Cviky budu určitě cvičit, už si je jdu zopakovat, a kdyby zmizely i otoky, bylo by to parádní."

 

CHARITA

"V podpoře Harcovky-charity budeme určitě pokračovat, protože na rozdíl od jiných u Vás máme jistotu, že se peníze opravdu dostanou tam, kam mají. Děkujeme Vám za to, co děláte.

 

MOJE VÝŠKA

"Po každém cvičení zažívám malý zázrak v podobě 6 milimentrů na výšce!"

....  všechna zdravotní cvičení na Harcovce jsou zaměřena na zvětšení meziobratlových prostorů, a tím ozdravění plotének, odstranění bolestí, zlepšení pružnosti

Naše krédo: Na Harcovce si lidí vážíme, proto je nevážíme, ale měříme!!! :)

 

KLENBA

"Je možné, že se mi zpravila klenba u nohou? Já už skutečně nemusím používat zdravotní obuv. To jsem ani nečekala. :-) "

H.

 

Poděkování od klientů za pomoc zvířatům

 • Děkuji Harcovce za vše dobré, co dělá pro bytosti dvounohé i čtyřnohé :-) a přeji krásné Vánoce a  stastný nový rok. 

 • Já jsem Vás poznala před nedávnem, tak Vám chci napsat, že jste zlaté duše, opravdu moc sympatické holčiny, to co jste dokázaly je opravdu zázrak, hezká kupa peněz.

 

Prostá strava a vyvážené cvičení nesou zaručený úspěch

...Taky jsem na sobě více zapracovala a od června jsem změnila stravu (podle krevní skupiny A a ajurvédy-váty)......A vařím nebo připravuji více doma.
Od ledna jsem shodila 7-8 kg, díky cvičení a té stravě, mě po více než 13 měsících přestalo zásadně bolet chodidlo, hrana chodidla a nárt. .... Tak jsem šťastná. I páteř je více v pohodě. Takže ruku v ruce - strava, adekvátní cvičení, snížení váhy může vést ke zkvalitnění života. Tím pádem i psychiky.

Ráda bych Vám ještě poděkovala za skvělé cvičení, Váš osobitý přístup, rady, moudra i zkušenosti.

A taky za chvályhodnou činnost ve formě charity apod.   Vaše cvičenka Hanka

Senioři jsou v pohodě

Vážení, milí a vzácní! Tak jsem se přesunula - a to celkem svěží i díky vám - do seniorské kategorie (65 let). Dostala jsem sice od pana doktora průkazku, že mohu řídit auto, ale co je to proti tomu, jak mi cvičení v Harcovce pomáhá žít život naplno. Takže ještě jednou děkuji :-D a srdečně zdravím! Eva

Informovanost

Moc Vás chválíme za informovanost klientů. L.

 • Milá starostlivě pečující Harcovko, docházím do TVÝCH cvičení 10 let a nedovedu si představit, že by tomu tak nebylo alespoň dalších deset ! Je to u VÁS čím dál lepší - přátelské, spontánní a tím se vytrácí i citlivá bolest zad, kolen i kýčlí. VYDRŽTE a POKRAČUJTE tou Vaší SUPErbezva směrovkou! L.

 • Normálně doják!!!  Já mockrát děkuji vám, za to ze tady pro mě jste a jsem Vám věrná :) Klára

 • Nádherný video, skoro jsem brečela. Eva

 • Moc pěkné,my jsme u Vás spokojení:-) a cvičení nám dělá moooooc dobře!

 • Viděla jsem video Harcovky :-) MY děkujeme, že jste tady!!!! :-) Milena

 • Pekné a milé. Som rada, že Vás mám. Pavla

 • Ahoj holky.........až mi slzička ukápla ........:-)

 • Nádherné video!!!!!!!!!!!!!!!! Děkuji:-)

 • Nádherné video :-)

Video najdete na stránce NAŠE VIDEA.

 

Být hezčí a cítit se lépe

„…nejen cena letních pernamentek, ale i dobrý pocit z toho, jak se cítím "duševně" a tělesně, když chodím k vám do cvičení (a špatný pocit, když déle vynechám - hned to moje tělo pozná!!!), a taky touha po tom cítit se ještě lépe a "hezčí" mě motivuje k tomu přidat si nějakou tu hodinu u Vás navíc“  M.

 

Ta naše kolena !

Je mi 70 let. Již čtvrtým rokem chodím 1x týdně cvičit na Harcovku do kolektivu žen různého věku.Vyjímečně jsem nějakou hodinu vynechala. Před čtyřmi léty jsem měla jít na operaci kolene. Koleno mě už léta tak bolelo, že jsem si nedovedla představit, že bych na operaci nešla. Přesto z nějakého důvodu nebyl termín dohodnut. Pokračovala jsem dál ve cvičení, až jsem si uvědomila, že se mi koleno začíná lepšit. Dnes jsou tomu čtyři roky a já na operaci ani nepomyslím. Já neříkám, že běhám jako za mlada, ale víte, co to je, nebudit se v noci bolestí kolen? (jméno: jedna spokojená paní)

 

Bolavá achilovka

Konečně jsem začala cvičit a jsem nadšená, protože jsem si včera rozcvičila bolavou achilovku, která mě trápila od listopadu !!!  E.B.

 

Jako z katalogu :-)

Přistihla jsem se, že stojím krásně rovně. :-)  Bývalo obvyklé se přistihnout, že stojím s vyvaleným břichem a ochablým zadkem.  x.x.

 

Platba převodem z účtu

Perfektní servis, moc děkuji, budu všude doporučovat a chválit :-)))   M.Č.

 

Pilates

Pilates - bolavá záda mi pomohlo se naučit správně nadechnout do celého těla. Mám protažené celé tělo. Naučila jsem se používat všechny svaly správně. Tato hodina s Petrou je pro mě velmi prospěšná pro má záda, ale také relaxační a oddechová.

Moc děkuji    A.

 

Ajengarova, power i normální jóga

Chodím k vám  už delší dobu a můžu říct, že záda bolí méně a cítím se uvolněnější a více ohebná-pružná. S jógou jsem začala, když mě začaly bolet záda. Samozřejmě s lékařským souhlasem. Ihned když jsem vešla, vcítila jsem to úžasné domácí prostředí. Toto studio není moc velké a to je dobře. Nechtěla jsem do velkého střediska. Je mi 17 ĺet a trpím skoliozou, ale díky Harcovce mě tolik nebolí záda. Můžu se bez problémů ohnout a i zvednout těžší věc bez bolestí. Za to ty peníze stojí, určitě ušetříte, když začnete cvičit a ne jíst tabletky. V Harcovce jsou ohleduplní a rádi vám pomohou. Neváhejt a začněte cvičit. Je to pro vaše zdraví.

Příjemné a účinné cvičení   M.

 

Charitashop

Ne my, ale VY jste dobří!!! :-)

Málokdo by věnoval tolik času a energie něčemu, z čeho nekouká přímý profit pro něj samotného...

Ať se Vám dál daří!

Martina F.

 

Cvičení způsobuje závislost :-)

Potvrzuji pilates .... o prázdninách i další školní rok. Nemůžu bez něho žít! :-)

I. P.

 

Cvičení zklidňuje

Neskutečně mi powerjoga pomáhá na bolesti bederní páteře i ramen, a o zklidnění mé povahy ani nemluvím.

Gabka D

 

HALUX mizí

Měla bych si vyfotit své haluxy, abyste viděli, jak se mi nohy po dvou letech cvičení zlepšily. :-)

M.P.

 

ČISTO

Cvičila jsem i v Praze a v různých studiích v jiných městech, ale TAKTO ČISTO fakt není nikde.

L.M.     (referenci jsme předali paní uklízečce Ivě Uhlářové - je skutečně úžasná)

Cvičení mi pomohlo na záda a kolena

K cvičení jógy mě přivedly problémy se zády.Dostal jsem radu od MUDr.Vojtěchovského - odborníka na cyklistický trénink,který mi psal tréninkový plán,že Pilates nebo jóga mi pomohou,přestože jsou to taková "babská cvičení".Zkusil jsem Pilates,ale nakonec jsem skončil u Iyengar jógy v Harcovce.A cvičím ji už pátým rokem dvakrát týdně.Cvičení mi pomohlo nejen se zády,ale i s dříve operovaným kolenem.Hrozila mi druhá operace kolene,ale díky cvičení se jeho stav výrazně zlepšil.Stále jezdím bajkové maratóny a v zimě pro mě není problém zvládnout za dopoledne dva výstupy na Lysou.Pochopil jsem,že posilovna pro mě není přínosem.Cvičením jógy získávám nejen zdraví potřebné ke svému sportování,ale překvapivě i sílu potřebnou k dobrým výsledkům na závodech,kde se ve své věkové kategorii umísťuji na předních místech.
Když jsem v Harcovce začínal,byl jsem jediný muž mezi ženami.Dnes my muži tvoříme již polovinu cvičících.Cvičíme společně staří i mladí.Myslím,že je to fajn.Nakonec každý je tak starý, jak starý se cítí.A důležité pro mě je,že se mnou chodí cvičit moje žena.Trávíme tak volný čas společně,což by třeba v posilovně asi nešlo. Pavel N. 51 let

Stala jsem se vegetariánkou:)

....S Karin jsem v loňském roce mívala soukromé lekce jógy. Z důvodu nemoci RES jsem nemohla absolvovat kolektivní lekce a na nějaký čas musela přerušit i lekce individuální. Jak už je to ale obvyklé, staly se z nás přítelkyně....Všichni mí přátelé se v mé kuchyni obsluhují sami. Jednou se mi do kuchyně nahrnula Karin jak velká voda, mobil u ucha, vzala pánev, kterou při minulé návštěvě objevila a začala vařit. Musela jsem se posadit....a než jsme probraly děti, chlapy a estetiku pohybu, Karin servírovala. Servírovala něco, co jsem do té doby, světe div se, neochutnala: mraženou zeleninu restovanou na olivovém oleji s tofu sýrem, přílohou bylo celozrnné pečivo. Že je Karin vegetariánka jsem věděla, ale že mě tak fikaně vezme do světa bezmasé stravy, jsem až posléze velmi ocenila. Sama vařím jen o víkendech, jinak si objednávám obědy donáškou. Už mnoho let nejím uzeniny, a když si vybírám z jídelníčku, tmavé maso je opravdu na posledním místě. Ale po několika návštěvách Karin spojených s vařením mě zázračně dokáže uspokojit plná pánev chutné zeleniny s rýžovými nudlemi a necítím se plná. Ó jak rajský pocit! To její vaření nezabere vůbec žádný čas! Karin mi ukázala geniálnost jednoduchosti povýšenou o etický rozměr přístupu k přírodě, zvířatům, světu. Možná, že si ještě někdy dám krásně vypečené kuřátko nebo lososa s bylinkovým máslem, ale v nejbližší době to určitě nebude a zdali vůbec. Můj mražák, který pamatuje zásoby masa, se už přeorientoval. Vedle notné zásoby vanilkové Carte D'or má zásobu mnoha druhů mražené wok zeleniny, kterou nabízí všechny markety. Ale vážení! Ty mladé zelené fazolky od Bonduelle .... to je opravdová delikatesa ...Zdraví vás všechny Mili.

odpověď Karin: A obzvlášť s tvým šarmem vonícím Paříží a velkým estetickým cítěním, s jakým servíruješ vanilkovou zmrzlinu, jsou naše obědy skutečně luxusní :)

 

Již 7 let jezdím z Frýdku

Bylo mně přes čtyřicet, když jsem začala cítit bolesti v zádech. Vyhodnotila jsem, že mám dvě možnosti - cvičit, nebo začít podporovat farmaceutický průmysl. Má nechuť polykat chemikálie a obrovská touha po životě bez bolestí rozhodla. Jenže kam chodit cvičit? Nechtěla jsem do propocených tělocvičen, ani do velkých sálů a už vůbec ne cvičit při ohlušující hudbě. V pravý čas ke mně přišla informace o Harcovce. Nečekala jsem, sedla na vlak( žiju ve Frýdku) a vydala se na cestu. :-)
Od té doby už uplynulo více, než 7 let. Zpočátku jsem chodila 3x týdně a po velmi krátké době bylo po bolesti. Dnes chodím alespoň 2x týdně. Do Harcovky chodím moc ráda, jako k rodině. Líbí se mně profesionální a citlivý přístup, útulné, čisté a voňavé prostředí.
Harcovko, díky a hodně štěstí!
Magda S.

Jóga!

...Potkala jsem mamku po delší době. Dívá se na mě a říká: "Ty nějak rovně stojíš a jinak chodíš. Celkově vypadáš nějak dobře" .... "Cvičím jógu!", odpověděla jsem. Jako dítě mě ustavičně bouchala do zad, abych se narovnala :). Krom toho, že už se tolik nehrbím, tak jsem si všimla, že mám pevnější břicho a zadek :)..... Denisa - 41 let

 

Trampolínky!

...z paní cvičitelky Jany číšila tak velká energie, že zalila celou místnost. Toto cvičení mě nabilo optimismem a silou...Gabka - 17 let

 

Dynamický pilates

Prosím, poděkujte Janě Vantuchové za její super pilates. Dává nám pořádně do těla! ....

Milada 

 

Vito Lapertoza! Názor z Itálie :)

Zeptal jsem se pritelkyne, jak bych mohl podekovat harcovce. Rekla, ze muzu napsat neco sveho.

Toz jsem si rikal, MADONNA MIA!!! Ja ne jsem takovy clovek kteri ma rad psat! Mam rad mluvit to jo i taky moc! MOLTO:-)

Ale jsem moc rad, ze muzu neco psat a podekovat Karin a Petra, ze diky to studio Harcovka ktere udelali kdysi, muzou pomahat lidi zit zdravi, osobne neveril jsem, ze bude i taky pro me. Joga a veci takoveho typu jsem myslel, ze jsou jenom pro zeny, i taky kdyz jsem po prve cvicil....., druhi den myslel jsem ze bude po me! Cely zivot byl jsem tuhy jak drevo a mam jenom 31roku a nikdy nedal jsem ruce na zemi, maximalne  na koleno, zbytek jenom bolesti! Jsou 18 lekci ktery jsem udelal uz, nebo jenom, a jsem schopni dotykat prsty moje nohy a kdyz jsem to zvladnul, verite mi jsem skoro brecel. Mam skolioza, halux a nevim co jeste, ale diky ty lekce co tam delam, ty bolesti jdou pomalu pric. Nevim jestli to je malo ale pro me je neco ktery mi pomaha moc v mem zivote. Tedka jsem zdravy, aktivni a stastny. A kdyz vim, ze ne muzu chodit na jednu lekci, me to stve!!!

 Grazie Karin a Petra. To co delate pro nas, je PERFETTO E FANTASTICO!!!

 di cuore (ze srdce) Vito 

Karin: Vito, my máme slzy v očích, když si to čteme. Moc děkujeme.

 

 

Už 8 let s námi! 

Milá Harcovko, letos tomu bude neuvěřitelných 8 let, co jsme spolu s Jiřkou Sovjákovou začaly využívat Tvých blahodárných služeb. Máme za sebou cvičení na balonech, pobyty v solné jeskyni včetně dechových cvičení, pilates, cvičení bolavých zad a poslední dobou nás okouzlila Ajengar jóga. Stačí jednou do cvičení nejít a už nás všechno bolí – s Tebou je nám prostě líp. Milujeme také Tvůj bazárek, přátelskou atmosféru - a čokoládu. Slibujeme Ti, že pokud nám budou nohy sloužit, budeme Tvými věrnými návštěvnicemi.

Srdečně zdraví a vše dobré přeje Eva Bělohlavá

Karin: Moc děkujeme za tento krásný dopis.

 

Hlídání malých dětí

super cvíčo se super hlídáním dětí, i maminky mohou být aktivní:-))) Markéta 

 

Naše práce

Přeji Vám, aby se vám nadále dařilo a abyste dále šířili to, co šíříte. Lubka

 

Zdraví

Přeji vám všem to NEJpevnější zdraví, které nám ve svých skvělých hodinách předáváte!
Velké poděkování obětavé Petře Kačalové za cvičení a nádherné emaily ! Lída

 

VIDEO Kočička Micinka

Nemám slov!!! Ukápla mi slza dojetím. Tak skvělé video na téma pomáhat zvířatům jsem ještě neviděla. Je to úžasné, dojemné, plné emocí se skutečným příběhem a ponaučením. No prostě nenalézám ta správná slova!! Skvěle odvedená práce, klobouk dolů. V životě bych nic takového neuměla stvořit. MOC děkuji za skvěle odvedenou práci, která pomůže nejen našemu útulku, ale jistě otevře oči mnoha lidem! Jana

Oh můj bože, to je něco neuvěřitelného, něco tak krásného...moc za to děkuji. Je to úchvatné...hned toto nasídlím na svou zeď... panička Micinky

 

VIDEO VYRÝSOVANÉ TĚLO

Dobrý den Karin, dívala jsem se na váš odkaz, překrásné a inspirující.

S pozdravem Jana

SOLNÁ JESKYNĚ a školky

Můžeme jen potvrdit, že chvíli po příchodu do jeskyně, děti začínají vysmrkávat, uvolňují se jim dýchací cesty. Doporučujeme navštěvovat solnou jeskyni.

Za MŠ HAPPY DAY Barča 

 

ÚČINNÉ CVIČENÍ

Na cvičení k vám dojíždím vlakem z Ostravy. Hledala jsem účinné cvičení, aby mě přestala bolet záda. Vaše cvičení mi doporučil (a doporučuje i dalším pacientům) můj lékař ortopéd MUDr.Gudž.

F.

KOČIČKY

Moc děkujeme!!! Jste úžasné, že neustále zdokonalujete své nápady jak pomoci útulkům a jak zapojit veřejnost. Máte pravdu, lidé se mění a je vidět, že mají zájem a pomáhají. Nesmírně si toho vážíme, s jakým nasazením a s jak nečekanými výsledky pomáháte! Velmi nás vaše pomoc "drží nad vodou" a je to pro nás neocenitelná pomoc, které si moc vážíme.

 

VÝTĚŽEK Z PRODEJE KNIH NA BLEŠÍM TRHU

Děkuji Vám za finanční pomoc na kastraci feneček z Ostravského gheta - černá fenečka musela již být kastrována,najednou začla krvácet,ale ted již snad nebude žádný problém.Ještě jednou.Vám moc děkuji.Anna 

 

NĚCO ÚSMĚVNÉHO

Když Karin začne mluvit o charitě, zajiskří jí oči a člověk by rozprodal i obývák :)  ... Markéta

.... a hned nám do charity věnovala plnou krabici oblečení, které se vzápětí prodalo. Děkujeme :) .... karin

 

ROZVRH

Vaše nabídka cvičení v rozvrhu je opravdu ojedinělá a jsem z něj nadšená. ...... Marcela H.

 

TRAMPOLÍNY

Trampolíny jsou super. To tady fakt chybělo!!! .... Helena K.

....po jedné hodině jsem měl 2 kila dole !! ... Josef M.

... stehna jsem zhubla jedině na trampolínkách   Markéta T. 

Pohled PROFESIONÁLNÍHO SPORTOVCE

Ajengar jógu jsem cvičil poprvé v životě. Měl jsem docela strach o svá pochroumaná kolena (prvoligový hráč Baseballu), ale výsledek mě velmi mile překvapil. Bylo fajn, že jste mezi námi chodila a opravovala chybné pohyby a postoje ....Radim S.

 

Cvičení PRO TĚLO I DUŠI

Z cvičení Pilates mám velmi dobrý pocit. Je to pro mě cvičení nejen pro hmotné tělo. Atmosféra a přístup paní Petry je příjemný. ... Radim S.

 

cvičení NEJEN PRO ZDRAVÉ

Nejvíce se mi líbí, že vaše cvičení není jen pro zdravé lidi. Já sama mám problémy s bedry a cvičení mi pomáhá. Navíc mě i baví.    Petra S.

 

Dárky z CHARITY

Kluci jsou jak světlušky. Celé dny si na střídačku hrají s tou lampičkou. Je to naprosto luxusní dárek.

Děkujeme :) Markéta A.

Kdykoliv příjdu k vám do charity, vždyky je tady něco hezkého, čím mohu potěšit sebe nebo své děti....

p.Chlopčíková

 

PILATES - ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

Po autonehodě mám posunutou trvale pánev a musím docházet na kontroly k neuroložce. Velice mi pomohl Pilates-zdravotní cvičení od Petry Kačalové. Po ročním cvičení byla paní dokotorka překvapená, jak se mi zlepšilo postavení těla a páteře. Řekla mi doslova: "Jako by tu stál jiný pacient". Já sama cítím zlepšení hlavně na hrudníku (lépe se mi dýchá) a v oblasti kyčlí (ustalo trnutí při delším sezení). Problémy s páteří jsou na celý život a proto cvičení musí být dlouhodobé. Už se těším na září, jak se mi zase protáhne celé tělo! 

Zdravím všechny v Harcovce a děkuji.

Vaše Eva V.

 

KONCENTRACE KONTROLA POHYBU

Petře: Paradne zamestnavas mou mysl, o to vic se soustredim na sebe a cviceni a to uz pomijim cenne rady, ktere diky Tobe, clovek ziskava. 

Dekujeme  Jarka 

 

INTERNETOVÉ STRÁNKY a veganství

...je skvělé, že máte odvahu a chuť svým zákazníkům prezentovat i stránky o veganství...

Pavel a Markéta 

 

DUCH HARCOVKY

.................Stáhnutí palců páskem při protahování zad je fakt super nápad.A vůbec to včerejší "mučení" zkrácených stehen pomohlo.

A vůbec ta Harcovka vyzařuje něco pozitivního,že.

Pavel N.

 

INFORMOVANOST

... takový to servis, který svým klientům poskytujete je opravdu obdivuhodný a doposud jsem se s ním ještě nesetkala. Váš zájem je znát a pro mě je velmi příjemný. Líbí se mi Váš informativní systém a jsem ráda, že mohu chodit cvičit právě do harcovky.

S přátelským pozdravem Žaneta M.

KONTAKT S KLIENTY EMAILEM

Vaše e-maily jsou bezvadné, už se těším na cvičení!

Srdečně zdraví Eva B.

 

STRÁNKY CESTA-UZDRAVENI

... jsem naprosto nadšená z Vašich internetových stránek Cesta uzdravení, na které jsem dnes náhodou narazila. Už delší dobu se snažím udělat něco pro své zdraví a hlavně přijít na to, jak správně vařit pro své děti. Vaše stránky mi velmi pomohly oživit si už pomalu zapomenuté vědomosti, které jsem kdesi přečetla. Vy tyto informace dáváte do skvělé podoby a jsou všechny pěkně přehledné a smysluplné.

Už se nemohu dočkat, až vyzkouším Vaše recepty na žitné placky a začnu pomalu zavádět tělu prospěšnou stravu. Je na tom kus pravdy, že malé děti jsou mnohem chytřejší než dospělí - ty mé (4 roky a 2,5 roku) zásadně odmítají jíst maso :-) Měla bych je konečně poslechnout :-) Velice děkuji, že jste mi otevřela oči a věřím, že se mi také brzy podaří zjistit

HARCOVKA ... vaše studio 

PIŠTE SMSky 602 205 356